Kontakt

Bli kjent med våre ansatte

Teknisk leder

Anders Hvassing

anders@flowe.no
(+47) 97 58 72 94

Forretningsutvikler

Carl Petter Salberg

carlpetter@flowe.no
(+47) 900 83 286

Forretningsutvikler

Kari Svenneby-Opsahl

kari@flowe.no
(+47) 46 94 95 05

Forretningsutvikler Sverige

Karl Raadik

karl@flowe.se
(+46) 79 042 44 86

Service Elektriker Sverige

Peter Urbom

peter@flowe.se
+46 (0) 79 058 32 45

Digital markedsfører

Embla Bjoner

embla@flowe.no
(+47) 97 79 47 74

Prosjekt- og markedskoordinator

Anne Sophie Bringsverd

annesophie@flowe.no
(+47) 90 85 44 21

Juridisk rådgiver

Anine Tharaldsen

anine@flowe.no
(+47) 95 09 61 46

Country Manager Sverige

Henrik Nell

henrik@flowe.se
+46 (0)79 335 20 42

Regnskapssjef

Liv Listog

liv@flowe.no
(+47) 94 48 69 09

Daglig leder

Marius Plejdrup Rønningen

marius@flowe.no
(+47) 47 15 15 15

Kontakt oss i dag

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så raskt som mulig.