Kontakt

Bli kjent med våre ansatte

Teknisk leder

Anders Hvassing

anders@flowe.no

Prosjektleder / Juridisk rådgiver

Anine Tharaldsen

anine@flowe.no
(+47) 95 09 61 46

Regnskapssjef

Liv Listog

liv@flowe.no
(+47) 94 48 69 09

Markedssjef

Marthe Myren Leistad

marthe@flowe.no

Prosjekt- og markedskoordinator

Anne Sophie Bringsverd

annesophie@flowe.no
(+47) 90 85 44 21

Daglig leder

Marius Plejdrup Rønningen

marius@flowe.no
(+47) 47 15 15 15

Forretningsutvikler

Carl Petter Salberg

carlpetter@flowe.no
(+47) 900 83 286

Country Manager Sverige

Henrik Nell

henrik@flowe.se
+46 (0)79 335 20 42

Kontakt oss i dag

Vi vil gjerne høre fra deg. Fyll ut skjemaet, så tar vi kontakt så raskt som mulig.